Trzeci sezon „Gliniarzy” w Polsacie. Nowy detektyw

Już od 4 września na widzów Polsatu czeka kolejna dawka intrygujących i trzymających w napięciu spraw kryminalnych w trzecim sezonie serialu z gatunku docu-crime pt. "Gliniarze".

Już od 4 września na widzów Polsatu czeka kolejna dawka intrygujących i trzymających w napięciu spraw kryminalnych w trzecim sezonie serialu z gatunku docu-crime pt. „Gliniarze”.

Nowa seria przyniesie zmiany. Bohaterowie serialu spotkają się na nowej komendzie po raz pierwszy od tragicznych wydarzeń z finału poprzedniego sezonu. Powrót do pracy będzie trudny ze względu na stratę przyjaciół, którzy zginęli w wybuchu. Każdy z bohaterów tego serialu na swój sposób będzie próbował poradzić sobie z traumą. Natalia (Ewelina Ruckgaber) będzie musiała ułożyć sobie relacje z nowym partnerem, detektywem wydziału kryminalnego Kubą Roguzem (w tej roli do obsady serialu dołącza Piotr Mróz).

Serial opowiada o pracy dwóch zespołów detektywów wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji. Bohaterami serialu są również pozostali policjanci wydziału, technicy oraz stali informatorzy. W każdym odcinku prezentowane są dwie historie kryminalne. Emisja trzeciego sezonu od 4 września, od poniedziałku do piątku o 17:00 w Polsacie.