Nowa kampania programu smartDOM. „Bądź bystry i oszczędzaj”

Ruszyła nowa odsłona kampanii reklamowej programu smartDOM, w ramach której ambasadorzy programu – Joanna Brodzik i Paweł Wilczak – podróżują po Polsce kamperem, odwiedzają polskie rodziny i opowiadają o korzyściach z łączenia najróżniejszych usług i produktów z oferty Cyfrowego Polsatu i Plusa.

Tym razem 60-sekundowy spot jest zapisem z podróży do Bystrzycy Kłodzkiej, a jego bohaterowie radzą, jak „być bystrym i oszczędzać” i zachęcają abonentów telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu do przeniesienia numeru do sieci Plus, bo już za 20 zł/mies. można w Plusie dobrać abonament telefoniczny, a w nim rozmowy i SMS-y bez limitu, a do tego Internet LTE Plus za złotówkę i najnowszy Samsung Galaxy J5.

Kampania jest prowadzona w telewizji (m.in. w Polsacie i jego kanałach tematycznych, TVN), radiu (m.in. RMF, ZET, Eska, Tok FM, Złote Przeboje, Rock Radio) i Internecie.

Za przygotowanie i realizację kampanii odpowiada agencja Scholz & Friends, autorami scenariusza spotu są Piotr Fuk, Mirek Kulisz i Zuza Wrońska, reżyserem spotu jest Łukasz Jaworski, producentem TFP Sp. z o.o., a media zakupił dom mediowy Vizeum.