fot.: Polsat

„#Supermodelka Plus Size” w środy po „Świecie według Kiepskich”

Nowy program „#Supermodelka Plus Size” będzie nadawany w Polsacie od 6 września, w środy o 20:35, czyli tuż po serialu „Świat według Kiepskich”.

Takiego show w polskiej telewizji jeszcze nie było. To produkcja, która ma szansę zmienić stereotypy i przekonać, że prawdziwe piękno nie zależy od rozmiaru. Twórcy programu poszukują oryginalnych twarzy i sylwetek pełnych wdzięku, stylu i krągłości. Kobiety, które ostatecznie zostaną wyłonione do udziału w w show muszą nosić minimum rozmiar 42, mieć co najmniej 170 cm wzrostu i być w wieku od 18 do 28 lat. Tylko jedna z nich zdobędzie tytuł Supermodelki Plus Size.

W drodze na sam szczyt uczestniczkom „#Supermodelka Plus Size” będzie towarzyszyć jury, składające się z ekspertów z doświadczeniem modowym. Jurorzy będą nie tylko decydować, kogo zobaczymy w kolejnym odcinku, ale też będą pełnić rolę prowadzących i mentorów. Zgodnie z wymogami formatu będą to eksperci związani z modą i modelingiem. Będą to: projektantka Ewa Minge, fotograf Emil Biliński, modelka plus size i blogerka Ewa Zakrzewska oraz model i bloger Rafał Maślak.

Dla Polsatu show produkuje firma Rochstar.