fot.: Polsat

Youtuber ReZigiusz jurorem w „The Brain. Genialny Umysł”

ReZigiusz, najbardziej rozpoznawalna postać polskiego gamingu, a prywatnie chłopak o wielkim sercu, będzie nowym jurorem w show „The Brain. Genialny Umysł”. W jurorskim fotelu zajmie miejsce Mariusza Pudzianowskiego.

ReZigiusz, czyli Remigiusz Wierzgoń, na YouTube zajmuje się przede wszystkim nagrywaniem let’s playów, ale równie często pojawiają się na jego kanale vlogi z życia codziennego. Ma ponad 2,7 mln subskrybentów na YouTube. Jest freakiem nie tylko na punkcie gier, ale również jazdy na enduro i swoim pasjom każdego dnia poświęca wiele czasu. Organizuje także akcje charytatywne, które odbywają się rokrocznie z jego inicjatywy. Do tej pory udało mu się wraz ze wspierającymi przekazać pół miliona złotych na szczytne cele. ReZigiusz należy do sieci partnerskiej GetHero.

„The Brain. Genialny Umysł” to program, którego bohaterami są zwykli ludzie: dorośli i dzieci, ale ich zdolności umysłowe wykraczają poza wszelkie wyobrażalne standardy. Uczestnicy charakteryzują się wyjątkową pamięcią, wybitnym talentem matematycznym, czy ponadprzeciętnie rozwiniętymi zmysłami smaku i dotyku, często w połączeniu z innymi umiejętnościami, np. wykorzystaniem siły mięśni. Uczestników oceniają: Anita Sokołowska, Cezary Żak, ReZigiusz i ekspert dr Mateusz Gola. Gospodarzem show jest Jerzy Mielewski, a z uczestnikami w ich domach rozmawia Agnieszka Sienkiewicz. Dla Polsatu program produkuje Endemol Shine Polska. Druga edycja show zadebiutuje na antenie jesienią.