fot.: Polsat

Minge, Biliński, Zakrzewska i Maślak w jury „#Supermodelka Plus Size”

Ujawniono skład jury show „#Supermodelka Plus Size”. Jurorzy programu będą nie tylko decydować, kogo zobaczymy w kolejnym odcinku, ale też będą pełnić rolę prowadzących i mentorów.

Zgodnie z wymogami formatu, w jury znaleźli się eksperci związani z modą i modelingiem.

Ewa Minge to najbardziej rozpoznawalna polska projektantka, ceniona na świecie za oryginalne, odważne kreacje. Od 20 lat jej dom mody konsekwentnie buduje wizerunek luksusowej polskiej marki eksportowej.

Emil Biliński wychował się w Austrii. Tu zdobywał też pierwsze doświadczenie jako asystent geniusza fotografii Andreasa Bitesnicha. Współpracował m.in. z Annie Leibovitz i Davidem LaChapellem. Inspirują go silne, charyzmatyczne kobiety plus size. Specjalizuje się w aktach, fotografii reklamowej, fashion i beauty.

Ewa Zakrzewska to najbardziej znana i jedna z pierwszych polskich modelek plus size. Ukończyła brytyjskie kursy dla modelek organizowane przez „Every Model Magazine\” i największe agencje na Wyspach. W ubiegłym roku została finalistką międzynarodowej kampanii Role Model by Panache. Jest też najpopularniejszą w Polsce blogerką plus size.

Rafał Maślak to Mister Polski 2014, model, bloger. Jako pierwszy Polak w historii zdobył podczas wyborów w Korei tytuł trzeciego Wicemistera International 2015 oraz Mistera International Internautów 2015 (zyskując ponad milion głosów).

Show „#Supermodelka Plus Size” jest oparte na niemieckim formacie „Curvy Supermodel”, na licencji firmy Armoza Formats. Zadebiutuje na antenie Telewizji Polsat we wrześniu. W pierwszym sezonie zobaczymy 10 odcinków. Za produkcję show odpowiada Rochstar.