fot.: Polsat

Polska edycja „Curvy Supermodel” to „Supermodelka Plus Size”

Polska edycja „Curvy Supermodel” będzie nadawana pod tytułem „Supermodelka Plus Size”.

Firma Rochstar, która dla Polsatu produkuje program, wybrała już uczestniczki, które będą mogły wziąć udział w show. Na czas trwania programu zamieszkają one w Domu Modelek.

Podstawowym kryterium udziału w show jest posiadanie rozmiaru 42. lub większego, wzrostu co najmniej 170 cm oraz bycie w przedziale wiekowym 18-28 lat. W każdym tygodniu uczestniczki będą mierzyć się ze swoimi problemami i stawiać czoło nowym wyzwaniom, które nie tylko przygotują je do kariery, ale także dostarczą możliwości zawodowych w drodze na szczyt. Czteroosobowe jury składające się z ekspertów z doświadczeniem modowym „plus size” będzie doradzać im na tej drodze we wszystkich etapach i wybierać, kto ma to coś, żeby przejść do następnego odcinka, a kto musi zostać wyeliminowany. Przed uczestniczkami zadania aktorskie, sportowe, taneczne i próba swoich sił w reklamie telewizyjnej.

Show oparte jest na niemieckim formacie „Curvy Supermodel”, na licencji firmy Armoza Formats. Zobaczymy 10 odcinków. Start planowany jest wstępnie na jesień.