Nowa oferta Plush na Kartę z pakietem YouTube

Plush na Kartę przygotował nową ofertę – zestaw social media z darmowym transferem (Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp), jedyny na rynku pakiet YouTube, usługa Rok Ważności Konta oraz Internet LTE Plus.

Nowy Plush na Kartę to teraz także niskie ceny pakietów, już od 10 zł.

Odświeżony Plush na Kartę to trzy zestawy usług do wyboru w ofercie kompleksowej lub internetowej. W każdej z ofert można włączyć usługę Rok Ważności Konta na usługi wychodzące oraz korzystać z Internetu w technologii LTE. To także całkowita nowość na rynku, której nie oferuje żaden inny operator – pakiet YouTube. Pakiet jest specjalnie zoptymalizowany do smartfonów i pozwala na oglądanie nawet do trzech razy więcej wideo. Kosztuje tylko 5 zł miesięcznie w każdej nowej ofercie Plush na Kartę.

Nowy Plush na Kartę, to:
• oferta kompleksowa lub internetowa i w każdej z nich trzy pakiety usług do wyboru,
• nowe i tańsze pakiety usług za 10, 20 i 25 zł na 30 dni,
Facebook za darmo w każdym pakiecie,
zestaw social media bez limitu (Messenger, Instagram, WhatsApp) w najwyższym pakiecie usług,
• dla przenoszących numer 50% rabatu przez trzy miesiące na pakiety,
• usługa Rok Ważności Konta na usługi wychodzące za 0 zł,
ekstra pakiety nawet do 50 GB za każde doładowanie w ofercie internetowej,
• dodatkowy zoptymalizowany pakiet YouTube za 5 zł miesięcznie,
• szybki Internet LTE Plus.

Plush na Kartę w ofercie kompleksowej to usługi bez limitu wraz z pakietami internetowymi:
1. Oferta za 25 zł na 30 dni: pakiet internetowy 10 GB, rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych, zestaw social media (Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp) z bezpłatnym transferem danych.
2. Pakiet internetowy 3 GB, rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne, Facebook z bezpłatnym transferem danych za 20 zł na 30 dni.
3. Najtańszy zestaw za 10 zł na 30 dni z pakietem internetowym 1 GB wraz SMS-ami i MMS-ami bez limitu oraz Facebook z bezpłatnym transferem danych.

Plush na Kartę oferta internetowa to darmowe GB i bezpłatny transfer danych w ramach Facebooka lub w ramach zestawu social media (Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp) oraz do wyboru usługi, z których chcemy korzystać:
1. Za 25 zł na 30 dni pakiet rozmów bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne oraz SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych.
2. Za 20 zł na 30 dni oferta z pakietem rozmów bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne.
3. Za 10 zł na 30 dni SMS-y i MMS-y bez limitu.

Pakiety internetowe są w tej ofercie za darmo, a ich wielkość zależy tylko od wysokości doładowania. Wraz z nową ofertą Plush na Kartę pojawią się nowe startery, w tym całkowita nowość, czyli starter idealny do tabletów, laptopów z darmowymi GB.

Przenoszący numer do Plusha jak zawsze otrzymają rabat 50% na wybrany pakiet przez pierwsze trzy miesiące korzystania z oferty, czyli za jedyne 12,50 zł można mieć rozmowy, SMS-y, MMS-y, 10 GB i social media bez konsekwencji.