Polsat Doku HD w Cyfrowym Polsacie od pakietu Mini HD. Na których pozycjach?

10 lutego do oferty Cyfrowego Polsatu dołączy startujący tego dnia kanał dokumentalny Polsat Doku HD. Stacja będzie dostępna od pakietu Mini HD, ale gwarantowana w umowie będzie od pakietu Familijnego Max HD. Polsat Doku HD pojawi się na dwóch pozycjach – 109 i 159. W związku z tym, od piątku kanał Dla Abonentów będzie dostępny tyko na pozycji 150.

Polsat Doku HD postawi głównie na pozycje premierowe. W nowej stacji zobaczymy programy emitowane w zagranicznych stacjach telewizyjnych, między innymi: BBC, National Geographic, Discovery, History, Sky Vision, Arte, ZDF, a nawet w japońskiej telewizji NHK. Polsat Doku współpracuje także z Against Gravity – dystrybutorem dokumentów, które zyskały uznanie na międzynarodowych festiwalach.

Polsat Doku HD to kanał dla wszystkich widzów poszukujących w telewizji wysokiej jakości interesujących pozycji dokumentalnych. W ramówce znajdą się zarówno propozycje dla widzów ceniących ambitne, nagradzane na festiwalach dokumenty jak i pasjonujące produkcje o charakterze familijnym.