Widownia "Skandalistów" coraz większa. Michalik: "Prognozuję jeszcze większy sukces"

Emitowana od października 2016 roku w Polsat News nowa seria programu "Skandaliści" zyskuje widzów - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, do których dotarł portal tvpolsat.info. W porównaniu z październikiem, w styczniu 2017 roku program miał już ponad dwukrotnie więcej widzów.

Średnia oglądalność odcinków wyemitowanych w październiku wyniosła 117,847. W listopadzie było to już 133,445 widzów. W grudniu nastąpił spory wzrost widowni – w tym miesiącu „Skandalistów” oglądało już średnio 269,120 osób. Program zanotował wzrost również w styczniu. Średnia oglądalność styczniowych wydań to 278,262. To najlepszy miesięczny wynik w historii programu od początku jego istnienia.

W rozmowie z tvpolsat.info publicystka Eliza Michalik oceniła program i prowadzącą bardzo dobrze:

Podziwiam osobowość, charakter i warsztat dziennikarski Agnieszki Gozdyry od dawna i gorąco jej kibicuję. To bardzo interesujący, nietuzinkowy i odważny dziennikarski projekt – bo trzeba mieć odwagę i umiejętności żeby spojrzeć z wielu możliwych punktów widzenia na skandalistów właśnie – czyli ludzi którzy szokują, bulwersują, gorszą, nie pozostawiają innych obojętnymi. Dociekać prawdy o nich i odsłaniać zakryte.

Natomiast przedstawione przez nas wyniki skomentowała słowami:

Wzrost oglądalności wcale mnie nie dziwi. Prognozuję Skandalistom jeszcze większy, a z czasem oszałamiający sukces.

„Skandaliści” zadebiutowali na antenie Polsat News 21 lutego 2015 roku. Od 1 października 2016 roku można oglądać nową serię programu. Co tydzień w studiu goszczą osoby, które budzą emocje, poruszają wyobraźnię tłumów, są znane z kontrowersyjnych działań lub słów. Są to zarówno politycy, jak i osoby z show-biznesu. Prowadzącą program jest Agnieszka Gozdyra.