„Skandaliści” wracają do Polsat News

Na antenę Polsat News, po ponad rocznej przerwie, powraca program „Skandaliści”, który poprowadzi Agnieszka Gozdyra, jego pomysłodawczyni. Gośćmi „Skandalistów” będą osoby poruszające wyobraźnię tłumów: politycy, artyści, ludzie mediów, publicyści. W studiu pojawią się zarówno zwolennicy jak i antagoniści bohaterów wydania. Premierowe wydanie już 1 października o godzinie 20:00.

Formuła programu jest trójdzielna. Pierwsza cześć to intymna rozmowa z bohaterem o tym, co go ukształtowało, jacy ludzie mieli na niego największy wpływ i co go motywuje do działania. W drugiej części twórcy zapraszają do udziału publiczność, która może zadawać gościowi pytania. W trzeciej – pojawia się gość specjalny bohatera. W trakcie programu pokazywane są niepublikowane dotąd, unikatowe materiały z prywatnych archiwów gości oraz najmocniejsze wypowiedzi zaproszonych bohaterów, a także opinie o nich. Widz programu zobaczy to, co do tej pory było skrywane przed szeroką publicznością.

Program „Skandaliści” będzie emitowany na żywo, w soboty o godzinie 20:00 w Polsat News. Najnowsze wydania programów można obejrzeć po emisji na stronie polsatnews.pl w zakładce „Nasze programy”.