50 GB i 500 zł za rejestrację numeru Plush na Kartę

W startującej dziś kampanii reklamowej Banshee, jedna z najpopularniejszych polskich influencerek, zachęca do rejestracji i odbioru GIGA Plush bonusów: 50 GB i 500 zł.

Użytkownicy Plusha mogą też już korzystać z Internetu LTE Plus Advanced z lepszą jakością transmisji oraz szybkością do 300 Mb/s.

Plush bonusy: za rejestrację numeru w Plushu klient dostanie aż 50 GB i 500 zł na cały miesiąc.

Łatwa rejestracja: wystarczy mieć przy sobie dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport). Można to zrobić w 8.640 punktach na terenie całego kraju: szukaj salonów Plusa lub Cyfrowego Polsatu (jest ich około 1300), sklepów sieci NEONET (270), kiosków sieci RUCH (1800), placówek Poczty Polskiej (4600), a także sklepów Relay, Inmedio i 1Minute (670).

Nowy Internet: użytkownicy Plusha też mogą cieszyć się Internetem LTE Plus Advanced z lepszą jakością transmisji oraz szybkością do 300 Mb/s.

Kampania: rejestrację numerów Plush na Kartę wspiera kampania reklamowa, w której po raz kolejny pojawia się Banshee. Kampania startuje w poniedziałek, 29 sierpnia i pojawi się między innymi w telewizji, kinach i Internecie. Za koncepcję spotu odpowiada agencja Scholz & Friends Warszawa, a za produkcję Ryszard Kłosowski i TFP Sp. z o.o, a animację Human Ark. Spot według scenariusza Piotra Fuka, Agaty Rychlik i Józka Dutkiewicza wyreżyserowali Wojtek Wawszczyk i Kamil Polak.

 

 

Plush planuje też działania w Internecie, na swoim Facebooku, Instagramie i Snapchacie. Za kampanię online i Social Media oraz zakup mediów odpowiada Vizeum Polska.