Nowi reporterzy Polsat News w Warszawie i na Podkarpaciu

Od lipca zespół reporterów Polsat News zostanie wzmocniony o trzy osoby: w Warszawie do redakcji informacyjnej dołączą Anna Łubian-Halicka i Anna Wachowska, a reporterem na Podkarpaciu będzie Marek Nieradka.

Anna Łubian-Halicka pracuje w mediach od 17 lat, do 2007 roku w Kurierze Porannym. Blisko 10 lat była związana z Telewizją Polską, najpierw z oddziałem TVP w Białymstoku, a następnie w Warszawie. Pracowała również w TVP Info i TVP Regionalnej. Była m.in. reporterką Serwisów INFO i Telewizyjnego Kuriera Warszawskiego. Przez cztery lata współprowadziła autorski program interaktywny „Zestaw Powiększony” na antenie TVP Warszawa. Na antenie TVP Regionalna prowadziła również program interwencyjny „Głos Regionów”. Ostatnio związana z programem „W tyle wizji” na antenie TVP Info.

Anna Wachowska związana jest z mediami od 15 lat. Zaczynała w Krakowskim Radiu Akademickim, a następnie w krakowskich stacjach: Radio Alfa, Radio Eska i VOX FM. Później pracowała w Warszawie jako reporterka, wydawca i prezenterka wiadomości w stacjach grupy radiowej TIME (Eska, Eska Rock, VOX FM, Radio WAWA). Następnie była prezenterką Faktów w radiu RMF FM. W latach 2011-2014 była reporterką i wydawcą TVP Kraków. Od 2014 roku związana z Radiem Kraków, gdzie była prezenterką wiadomości i wydawcą, kierowała także pasmami informacyjnymi „Rano Na Tak” i „Co Niesie Dzień”.


Anna Wachowska i Anna Łubian-Halicka

Z kolei do grona reporterów krajowych dołączy Marek Nieradka, który będzie odpowiadał za region Podkarpacia. Marek Nieradka współpracuje z Telewizją Polsat od ponad 20 lat.