500plus w plusbank24

Z dniem 6 czerwca wszyscy obecni i przyszli klienci PlusBanku mogą składać wnioski on-line o przyznanie świadczenia wychowawczego w programie „Rodzina 500+”.

Wystarczy zalogować się do bankowości elektronicznej plusbank24.pl i w głównym menu wybrać zakładkę „Wnioski”.

System w prosty, intuicyjny sposób poprowadzi użytkownika przez cały proces rejestracji tj. uzupełni we wniosku dane wnioskodawcy oraz nr konta osobistego w PlusBanku do przelewania środków z tytułu świadczenia. Wypełniony wniosek kierowany jest do systemu administracji publicznej celem dalszej weryfikacji.

Z myślą o klientach została przygotowana skrócona instrukcja, wyświetlana po zalogowaniu do bankowości elektronicznej plusbank24.pl. Szersze informacje dotyczące programu „Rodzina 500+” są przedstawione na stronie plusbank.pl/rodzina500plus.

Jak powiedział Paweł Reichelt, Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej PlusBanku – „Poprzez bankowość elektroniczną plusbank24.pl umożliwiamy nie tylko w wygodny sposób składanie wniosków w programie ”Rodzina 500+”, ale również bieżącą kontrolę, na ekranie komputera czy urządzenia mobilnego, wpływów środków na konto z tytułu świadczenia wychowawczego. Wdrożenie nowej funkcjonalności w systemie plusbank24.pl jest kolejnym krokiem wychodzenia Banku naprzeciw codziennym potrzebom naszych klientów.”