fot.: Polsat JimJam

"Usypianki" Małgorzaty Kosik od czerwca w Polsat JimJam

W czerwcu na antenie Polsat JimJam zadebiutuje cykl „Usypianki”.

Prezenterka, aktorka i piosenkarka Małgorzata Kosik będzie opowiadać dzieciom magiczne opowieści na dobranoc. Na widzów stacji czeka też m.in. serial „Kit i Kate” oraz filmy w cyklu „Zaczarowane opowieści”.

„Usypianki”, codziennie o 18:50
Każdego wieczora kanał Polsat JimJam zaprasza najmłodszych na magiczne opowieści na dobranoc. „Usypianki” opowiadane są przez Małgorzatę Kosik (dobrze znaną widzom Polsat JimJam jako DJ Miki), która przybliża dzieciom tematy związane z przyjaźnią, miłością i przygodami. Każdej historii towarzyszą wspaniałe ilustracje.

„Kit i Kate”, od poniedziałku do piątku o 7:50, 13:15 i 17:15
Kit i Kate to dwa kotki, które mają nieskończoną ilość pomysłów na kreatywne spędzanie czasu. W poszukiwaniu inspiracji wskakują do ulubionego pudełka, gdzie znajdują różne przedmioty. Melonik i lupa świetnie sprawdzą się podczas zabawy w detektywów, a fartuszek i czapka kucharska przydadzą się pieczeniu urodzinowego ciasta. Dzięki sile wyobraźni bohaterowie mogą zmienić swój pokój w jagodową wyspę, tor wyścigowy, a nawet średniowieczny zamek. Zdarza się, że podczas wypraw, na które się udają, napotykają różne przeszkody. Wtedy z pomocą i dobrą radą przychodzi im tajemniczy Nieznajomy, którym zawsze okazuje się być Mama lub Tata w przebraniu. Z każdej przygody płynie dla dzieci uniwersalna nauka, np. że spiesząc się i pochopnie podejmując decyzję, bardzo łatwo o pomyłkę, a także jak najlepiej się zachować, gdy na wycieczce przez przypadek odłączy się od grupy.

Nowe odcinki „Nouky i przyjaciele”, codziennie od 10:00, od poniedziałku do piątku także o 14:00 i 17:30

„Zaczarowane opowieści” w każdą sobotę i niedzielę o 8:30 i 16:00
„Timmy ratownik” – w sobotę, 4 czerwca, powtórki w niedzielę, 19 czerwca oraz w sobotę, 25 czerwca
„Bob Budowniczy” – wielki plan – w niedzielę, 5 czerwca, powtórka w sobotę, 11 czerwca
„Pingu na weselu” – w niedzielę, 12 czerwca, powtórka w sobotę, 18 czerwca
„Bob Budowniczy: Skuter rusza na ratunek” – w niedzielę, 26 czerwca