fot.: Plus

Angry Birds – nowy zestaw w ofercie Plusa

Od jutra w salonach Plusa pojawią się pudełka z postaciami Angry Birds.

To nowa propozycja dla młodych użytkowników telefonów, dla których Plus przygotował specjalną promocję JA+ Wściekły Zestaw z gadżetem Angry Birds do wyboru (etui na telefon lub słuchawki) oraz smartfonami w atrakcyjnych cenach.

Promocja JA+ Wściekły Zestaw dostępna będzie w dwóch planach taryfowych: JA + Mix z telefonem i JA + Rodzina ze sprzętem na raty. JA+ Wściekły Zestaw to promocja z telefonami w atrakcyjnych cenach. W ofercie JA+ Mix proponowanym telefonem jest nowy Samsung GALAXY J1 2016, którego w zależności od wielkości miesięcznego doładowania można mieć nawet za 1 zł. To smartfon o nowoczesnym wyglądzie i dużym 4,5-calowym wyświetlaczu sAMOLED, dzięki któremu barwy są kontrastowe i bardzo żywe. Dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: białej, czarnej i złotej.

Ważnym elementem „Wściekłego zestawu\” jest jeden z dwóch specjalnych gadżetów filmowych: rozciągliwe zabawne etui pasujące na każdy telefon lub słuchawki z wymiennymi postaciami Angry Birds. Dodatkowo na stronie plus.pl Plus umożliwia pobranie bonusa do gry Angry Birds Action oraz barwnych tapet i dzwonków ze strony.

Oferty JA + Wściekły Zestaw wyróżnia dostępna przez trzy miesiące za darmo praktyczna usługa „Gdzie jest bliski z Rodzinnym S.O.S.\”, dzięki której zawsze wiemy, gdzie aktualnie znajduje się nasz bliski i możemy reagować na jego ewentualne wezwania S.O.S.

Oferta JA+ Wściekły Zestaw poprzedza premierę filmowej animacji gry Angry Birds wchodzącej na ekrany kin 27 maja.

Promocję wspierać będzie kampania reklamowa, którą przygotowała agencja Scholz and Friends.