Jak w Cyfrowym Polsacie zamówić kanały Eleven?

Kończy się promocyjny dostęp do kanałów Eleven i Eleven Sports w Cyfrowym Polsacie.

Aby móc nadal oglądać te stacje telewizyjne, trzeba wykupić dodatkowy pakiet w cenie 15 zł miesięcznie. Abonent może jednak przed końcem każdego okresu rozliczeniowego zrezygnować z pakietu, gdyż zawiera umowę na czas nieokreślony. Jak zamówić pakiet z kanałami Eleven?

Telefonicznie
Należy zadzwonić pod numer 801 08 08 08 (z telefonu stacjonarnego) lub 699 00 2222 i 222 127 222 (z telefonu komórkowego) bądź 22 22 (z telefonu Cyfrowego Polsatu). W trakcie rozmowy z konsultantem można dokupić pakiet z kanałami Eleven zawierając umowę na czas nieokreślony. W taki sam sposób można wyłączyć pakiet.

Przez Internet
Należy zalogować się na swoje konto w iCOK. Część abonentów może zamówić pakiet przez Internet. Klikamy na zakładkę Usługi, następnie wybieramy usługę, dla której chcemy dokupić pakiet z kanałami Eleven. Wybieramy Modyfikuj usługę i zamawiamy pakiet. W analogiczny sposób można później wyłączyć kanały.

Uwaga
Kupując pakiet Eleven Sports HD zawieramy umowę na czas nieokreślony, więc przed upływem każdego kolejnego okresu rozliczeniowego możemy z niego zrezygnować i ponownie zamówić za jakiś czas, ale zawsze musi to być połączone z naszym miesięcznym okresem rozliczeniowym.

Kanały można zamówić także w punktach sprzedaży Cyfrowego Polsatu.