Superstacja pokaże debatę

Superstacji udało się uzyskać prawo do transmitowania debaty pomiędzy Aleksandrem Kwaśniewskim, a Jarosławem Kaczyńskim. Przypomnijmy, że w minioną sobotę kanał poinformował, że nie pozwolono mu na relacjonowanie tego politycznego \"pojedynku\". Stacja ubolewała wtedy, że w Polsce stosowany jest podział na media lepsze i gorsze.

Superstacji udało się uzyskać prawo do transmitowania debaty pomiędzy Aleksandrem Kwaśniewskim, a Jarosławem Kaczyńskim. Przypomnijmy, że w minioną sobotę kanał poinformował, że nie pozwolono mu na relacjonowanie tego politycznego \”pojedynku\”. Stacja ubolewała wtedy, że w Polsce stosowany jest podział na media lepsze i gorsze.

Transmisję z debaty poprzedzi specjalne wydanie Puszki Paradowskiej (19.45). O 20.00 Superstacja rozpocznie transmisję ze studia TVP na ul. Woronicza, gdzie odbędzie się ten przedwyborczy \”pojedynek\”. O 21.00 na antenie ponownie pojawi się Janina Paradowska i jej goście (21.00). Na 22.00 planowane jest dodatkowe wydanie Rezonansu Mariusza Ziomeckiego.


Warto dodać, że dzisiaj Superstacja obchodzi swoje pierwsze urodziny. Wszystkiego najlepszego!

Relację z debaty przekażą równocześnie: TV Biznes, TVP 2, TVN 24, Program I Polskiego Radia, Tok FM i właśnie Superstacja (początek dziś o godz. 20.00). Gospodarzami tego specjalnego programu będą: Joanna Wrześniewska-Zygier (tematy gospodarcze), Monika Olejnik (zagranica), Krzysztof Skowroński (kraj).

Zobacz także:
Debata nie dla Superstacji