fot.: Polsat News

Polsat reaktywuje "Idź na całość". Emisja w TV4 [akt.]

Kultowy teleturniej "Idź na całość" powróci na antenę Grupy Polsat.

Do reaktywacji formatu z udziałem pierwszego gospodarza – Zygmunta Chajzera – przymierza się telewizyjna Czwórka. Jak usłyszeliśmy w stacji, szczegóły mają zostać podane już niebawem.

Program „Idź na całość” pojawił się w ofercie Polsatu w 1997 roku i przez około trzy lata cieszył się ogromną popularnością wśród widzów. Rekordową widownią może pochwalić się odcinek z 25 stycznia 1998 roku, który według TNS OBOP oglądało ponad 10,6 mln osób (30,1%), przy udziałach na poziomie 57%. W programie uczestnicy wybierali jedną z bramek, kopert lub pudełek, w których znajdowały się nagrody albo Zonk – pluszowy kot oznaczający koniec gry.

W 2000 r. zdecydowano się na odświeżenie formuły programu.Był taki okres, że po trzech latach ogromnych sukcesów „Idź na całość” trochę trzeba było tę formułę zmienić. Ja byłem też zmęczony właśnie takim sposobem rozgrywania tego teleturnieju. Doszliśmy więc do wniosku, że będzie lepiej, jeśli odejdę, a zastąpił mnie Krzysztof Tyniec. Ten program prowadził on jeszcze przez rok, potem niestety oglądalność spadła drastycznie – mówił Zygmunt Chajzer w jednym z wywiadów w 2005 roku.

Aktualizacja:
Komunikat Czwórki.


Jeden z największych hitów w historii telewizji w Polsce i na świecie – „Let’s Make A Deal”, znany z anteny Telewizji Polsat jako „Idź na całość”, ma szansę powrócić na telewizyjne ekrany, a wraz z nim: trzy bramki, Zonk, niepowtarzalne emocje i niezrównany Zygmunt Chajzer w roli gospodarza show.

Po 15 latach nową odsłonę kultowej produkcji przygotowuje Czwórka, która dziś obchodzi swoje 16-lecie, a pierwsze kroki na polskim rynku telewizyjnym stawiała w czasie, gdy ostatnie edycje programu cieszyły się wielomilionową oglądalnością.

„Let’s Make A Deal” nadawany jest wciąż w Stanach Zjednoczonych przez sieć CBS, a program został uznany za jeden z dziesięciu najlepszych teleturniejów wszech czasów. Doczekał się łącznie 55 edycji, w dwudziestu państwach.

Za produkcję programu odpowiada FremantleMedia Polska.