Novela TV i Water Planet na oficjalnych pozycjach w Cyfrowym Polsacie [akt.]

31 marca kanały Novela TV i Water Planet zostały przeniesione z odległych pozycji na pozycje 194 i 198 na liście Cyfrowego Polsatu.

Dostęp do stacji jest możliwy z poziomu pakietu Familijny Max HD. Przypomnijmy, że obydwa kanały pojawiły się na liście operatora 22 lutego, a uprawnienia do odbioru abonenci otrzymali 21 marca.

Water Planet nadaje filmy, seriale i programy o tematyce związanej z wodą, a Novela TV prezentuje telenowele.

Parametry techniczne:
tp. nr 158 satelity Eutelsat Hot Bird 13D – 13E o częstotliwości 11,662 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4 (DVB-S2/8PSK).

Aktualizacja:
Komunikat Cyfrowego Polsatu.

31 marca br. oferta programowa Cyfrowego Polsatu powiększyła się o dwa nowe kanały tematyczne: Water Planet oraz Novela TV. Oba kanały są dostępne w jednym z najpopularniejszych pakietów – Familijnym Max HD.

Dostępny na pozycji 198. popularnonaukowy kanał Water Planet trafi w gusta widzów interesujących się wodnym światem, turystyką oraz aktywnym stylem życia. Oferta kanału podzielona jest na cztery działy tematyczne: wodne środowisko przybliży niezbadane piękno wodnego królestwa, mokra robota ukaże trud pracy osób walczących na co dzień z szalejącym żywiołem, morskie historie przypadną do gustu pasjonatom morskich bitew oraz głębia życia, która dzięki sportom ekstremalnym pozwoli wyrwać się z prozy życia.

Kanał Novela TV można oglądać na 194. pozycji na liście kanałów Cyfrowego Polsatu. Oferta kanału Novela TV to przede wszystkim seriale, które przeniosą widzów do słonecznego Malibu, tętniącego życiem Nowego Jorku, gorącego Meksyku czy dzikiej Wenezueli. Nadawane siedem dni w tygodniu, dwadzieścia cztery godziny na dobę telenowele zapewnią ogromną dawkę miłości, wzruszenia, niezapomnianych emocji oraz trzymających w napięciu intryg.

Oferta Cyfrowego Polsatu zapewnia dostęp do 174 kanałów, w tym 65 w jakości HD. Abonenci platformy mogą wybierać spośród 14 kanałów ogólnych, 53 kanałów o tematyce filmowo-serialowej, 13 kanałów o tematyce sportowej, 36 kanałów lifestylowych, 28 kanałów edukacyjnych, 12 kanałów dla dzieci i młodzieży oraz 18 kanałów informacyjnych.