Piotr Witwicki gospodarzem „Tak czy nie” w Polsat News

Reporter i prezenter Piotr Witwicki zadebiutuje dzisiaj w roli gospodarza "Tak czy nie" w Polsat News. Dołączy do Ernesta Bodziucha i Wojciecha Szeląga, z którymi będzie prowadził program na zmianę. W przeszłości gospodarzami "Tak czy nie" byli też: Agnieszka Gozdyra i Maciej Stroiński. Okazjonalnie program prowadzi z kolei Przemysław Talkowski.

Reporter i prezenter Piotr Witwicki zadebiutuje dzisiaj w roli gospodarza „Tak czy nie” w Polsat News. Dołączy do Ernesta Bodziucha i Wojciecha Szeląga, z którymi będzie prowadził program na zmianę. W przeszłości gospodarzami „Tak czy nie” byli też: Agnieszka Gozdyra i Maciej Stroiński. Okazjonalnie program prowadzi z kolei Przemysław Talkowski.

Program „Tak czy nie” gości w ramówce Polsat News od 2 kwietnia 2013 roku. Formuła magazynu zakłada, że prowadzący stawia pytanie, na które za pośrednictwem internetowej sondy odpowiadają widzowie, a goście w studiu dyskutują na temat, którego dotyczy pytanie. W programie zderzają się odmienne punkty widzenia, a widzowie za pośrednictwem portali społecznościowych mogą na żywo komentować to, co mówią goście.

„Tak czy nie”: od poniedziałku do piątku o 21:30 w Polsat News.