Zmiany w Cyfrowym Polsacie

Z dniem 1 paĹşdziernika br. Jacka Białobrzeskiego, Dyrektora Działu Prawnego Cyfrowego Polsatu S.A. zastąpi na stanowisku Aneta Jaskólska, dotychczasowy Dyrektor Departamentu Prawnego UPC Polska.

Z dniem 1 paĹşdziernika br. Jacka Białobrzeskiego, Dyrektora Działu Prawnego Cyfrowego Polsatu S.A. zastąpi na stanowisku Aneta Jaskólska, dotychczasowy Dyrektor Departamentu Prawnego UPC Polska.

Jacek Białobrzeski od podstaw zbudował i rozwijał Dział Prawny Cyfrowego Polsatu. W ciągu kilku lat współpracy z firmą ustanowił solidne fundamenty prawne dla funkcjonowania platformy. Teraz Jacek Białobrzeski zdecydował się otworzyć własną kancelarię prawną, której jednym z pierwszych klientów będzie Cyfrowy Polsat S.A. Wcześniej pracował w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, a także w spółce Polskie Media, która jest nadawcą kanału TV4. Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, jest radcą prawnym wpisanym na listę prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie.

-Miło mi było pracować z człowiekiem, który zawsze wyrażał gotowość do wspierania firmy swoją ogromną wiedzą prawniczą i doświadczeniem. Jego wpływ na dzisiejszą pozycję rynkową Cyfrowego Polsatu jest nieoceniony. Zawsze mogliśmy na niego liczyć, zarówno jako na prawnika, jak i na kolegę. – mówi Dominik Libicki, Prezes Zarządu Cyfrowego Polsatu S.A.

Obowiązki Jacka Białobrzeskiego z dniem 1 paĹşdziernika przejmie Aneta Jaskólska, która przez ostatnie 4 lata pełniła funkcję Dyrektora Departamentu Prawnego UPC Polska. Aneta Jaskólska ma 10-letnie doświadczenie w obsłudze prawnej firm. Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, a także aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Jest również absolwentem Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie odbyła Studia Podyplomowe w zakresie Prawa Autorskiego, Wydawniczego i Prasowego.

(Komunikat prasowy CP)