"Kolędowanie z Fundacją Polsat" w Polsat News i Polsacie

W Wigilię Telewizja Polsat, a w I Dzień Świąt Bożego Narodzenia Polsat News pokażą „Kolędowanie z Fundacją Polsat”.

W trakcie spotkania zaproszeni goście przedstawią efekty działań i osiągnięcia Fundacji Polsat w roku 2015.

Program będzie okazją do wyciszenia się, zatrzymania i zastanowienia nad tym co naprawdę ważne. Nastrój świątecznego kolędowania zapewni Anna Wyszkoni prezentując tradycyjne kolędy w nowych aranżacjach ze swojej ostatniej płyty „Kolędy Wielkie”, oraz wychowankowie Autorskiej Szkoły Musicalowej.

To świąteczne spotkanie będzie okazją do przedstawienia działań i osiągnięć fundacji w 2015 roku m.in. zakupu nowego sztucznego płuco-serca dla Kliniki Kardiochirurgii w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, wyremontowania i modernizacji Oddziału Neonatologii w Uniwersyteckim Centrum Zdrowia i Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, projektu „Pokoje dla mam” realizowanego razem z firmą Procter & Gamble, a także wspólnej inicjatywy PKOL, Telewizji Polsat i Procter&Gamble – „Polskie Nadzieje Olimpijskie”.

O wszystkich projektach, w które angażuje się Fundacja Polsat opowiedzą: Prezes Fundacji Krystyna Aldridge-Holc, Monika Zalewska (Polsat News i „Wydarzenia”), Dorota Gawryluk („Wydarzenia”), prof. Mirosław Wielgoś, prof. Jacek Moll i prof. Jadwiga Moll, trener Tarnowskiego Zrzeszenia Sportowego Niepełnosprawnych START – Bogusław Szczepański oraz Małgorzata Mejer (Procter&Gamble).

„Kolędowanie z Fundacją Polsat” poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Bartosz Kwiatek. Emisja 24 grudnia godz. 09:10 w Polsacie oraz 25 grudnia godz. 13:10 w Polsat News.