Polsat nie dla Urbańskiego

Nina Terentiew zapowiedziała w rozmowie z Faktem, że Hubert Urbański nie będzie pracował w słonecznej telewizji. -(Urbański) nie będzie prowadził w Polsacie żadnego nowego programu - powiedziała Faktowi Terentiew, dyrektor programowy kanału.

Nina Terentiew zapowiedziała w rozmowie z Faktem, że Hubert Urbański nie będzie pracował w słonecznej telewizji. -(Urbański) nie będzie prowadził w Polsacie żadnego nowego programu – powiedziała Faktowi Terentiew, dyrektor programowy kanału.

Przypomnijmy, że kilka dni temu tygodnik Newsweek podał, że do Niny Terentiew zgłosił się producent Milionerów, który zaproponował reaktywowanie teleturnieju na antenie Polsatu. Producent programu rozmawiał z Terentiew w imieniu Hubera Urbańskiego, który prowadził Milionerów na antenie TVN (w latach 1999-2003). Wtedy Nina Terentiew nie wykluczała współpracy z Urbańskim, zaznaczała jednak, że prezenter powinien \”spuścić z ceny\”. Warto dodać, że to właśnie zbyt wysokie wymagania finansowe były przyczyną zrezygnowania przez TVN z usług prezentera (Urbański miał żądać 50 tys. zł za jeden odcinek Tańca z gwiazdami).