Nowy serial kryminalny w Polsacie

7 paĹşdziernika w Polsacie zadebiutuje nowy serial kryminalny - Sue Thomas: Słyszące oczy FBI. Produkcja powstaje na bazie prawdziwej historii Sue Thomas. Kobieta, mimo że nie słyszy, podejmuje pracę w FBI. Dzięki temu, że posiada rzadką umiejętność czytania z ruchu warg, staje się bardzo pomocna przy ściganiu najbezpieczniejszych przestępców.

7 paĹşdziernika w Polsacie zadebiutuje nowy serial kryminalny – Sue Thomas: Słyszące oczy FBI. Produkcja powstaje na bazie prawdziwej historii Sue Thomas. Kobieta, mimo że nie słyszy, podejmuje pracę w FBI. Dzięki temu, że posiada rzadką umiejętność czytania z ruchu warg, staje się bardzo pomocna przy ściganiu najbezpieczniejszych przestępców.

Główną rolę w serialu powierzono Deanne Bray, głuchoniemej aktorce, która świetnie wcieliła się w postać Sue Thomas. Serial nie koncentruje się jednak na rozwiązywaniu zawikłanych zagadek kryminalnych. Nie zobaczmy tam także spektakularnych akcji policyjnych. Produkcja skupia się na psychologicznym ujęciu rozwiązywania spraw. Mimo swojej niepełnosprawności, główna bohaterka jest pozytywnie i optymistycznie nastawiona do życia. Ma także świetne poczucie humoru oraz własnego psa przewodnika rasy golden retriver.

Sue Thomas: Słyszące oczy FBI (Sue Thomas: F.B.Eye), prod. USA/Kanada. Emisja w Polsacie: niedziela (od 07.10.07), godz. 14.45.