Specjalna promocja na pierwsze urodziny Plusha – 100% do doładowania gratis [akt.]

Na swoje pierwsze urodziny Plush rozdaje prezenty. Bonus do doładowania.

Tylko dzisiaj użytkownicy Plush Na Kartę, Plush MIX, ale także Plus na Kartę i Plus Mix mogą skorzystać z urodzinowej promocji w ramach Strefy Plusha i otrzymać bonus w postaci 100% ekstra do doładowania.

Wystarczy tylko doładować swoje konto na stronach: www.doladuj.plus.pl, www.facebook.com/plus, plusbank24.pl, doladuj.plushbezlimitu.pl/. Abonenci korzystający z oferty na kartę powinni doładować konto kwotą 30-99 zł, natomiast posiadacze oferty mix kwotą 10 zł lub 20 zł. Promocja trwa tylko dzisiaj, czyli 9 września – w dniu PIERWSZYCH urodzin Plusha – więc należy się spieszyć.

Co można zyskać?
• 100% ekstra do doładowania.

Jak zdobyć bonus?
• Doładuj swoje konto za pomocą jednej ze stron: www.doladuj.plus.pl, www.facebook.com/plus, plusbank24.pl, doladuj.plushbezlimitu.pl/.
• Jeśli masz numer na kartę wystarczy, że doładujesz konto kwotą 30-99zł.
• Jeśli masz numer w mixie wystarczy, że doładujesz konto za 10 zł lub 20 zł.
• Jeśli nie masz jeszcze Plusha, to kup nowy starter albo zmień taryfę na Plush bez limitu.

Bonus można wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMS-y, MMS-y i Internet. Zostanie on aktywowany automatycznie po dokonaniu zasilenia, natomiast nie przedłuża okresu ważności dla usług wychodzących.

Promocja trwa tylko DZISIAJ – 9.09.2015 r, w dniu pierwszych urodzin Plusha, więc śpiesz się! Więcej informacji w regulaminie promocji.

Plush to usługi bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i duże paczki superszybkiego Internetu LTE w niskich cenach. Warto nadal obserwować stronę www.plushbezlimitu.pl/strefa, bo to jeszcze nie koniec promocji. Markowe produkty w plushowej cenie, promocje na usługi telekomunikacyjne, muzyka, gry i ekstra bonusy do doładowań – wszystko to nadal będzie się pojawiać w Strefie Plusha, czyli w wyjątkowym miejscu przygotowanym specjalnie dla abonentów Plusha w ofercie zarówno Na Kartę, jak i Mix.

Wkrótce kolejne promocje w ramach Strefy Plusha, a aktualne informacje zawsze są dostępne na www.plushbezlimitu.pl/strefa.

Aktualizacja:
Promocja została przedłużona do 10 września do godz. 23:59.