Nowości i programy z Polsat Play jesienią w Szóstce

Programy rozrywkowe, dokumentalne, przyrodnicze i kulinarne zaprezentuje swoim widzom Szóstka na otwarcie jesiennego sezonu we wrześniu.

Wśród nich znajdą się także powtórki programów z anteny Polsat Play – „Autościema – czyli jak kupować, by nie żałować” oraz „Polski lombard”.

Już 1 września polska premiera programu „Koszmarne tatuaże”, który będzie można oglądać w wieczornym paśmie o godz. 21:00 we wtorki, czwartki i soboty. Przedstawia on historie zdesperowanych posiadaczy najbardziej niefortunnych tatuaży, którzy szukają pomocy u specjalistów od artystycznego maskowania nieudanych dzieł kolegów po fachu.

Z kolei od 5 września w weekendowym godzinnym paśmie Szóstki o 18:00 – dwie propozycje programowe z oferty Polsat Play: w soboty – „Autościema – czyli jak kupować, by nie żałować” demaskująca sztuczki, do jakich uciekają się handlarze używanymi samochodami, a w niedziele – „Polski lombard” o działającym na Śląsku największym w Europie lombardzie, do którego trafiają miliony najróżniejszych, czasem bardzo zaskakujących, przedmiotów.

Również 5 września Szóstka zaprasza na premiery dwóch programów związanych z cieszącą się ogromnym zainteresowaniem tematyką kulinarną. O godz. 16:00 – „Anthony Bourdain: bez rezerwacji”, czyli fascynująca podróż dookoła świata tropem regionalnych przysmaków, w której przewodnikiem będzie znany kucharz, autor bestsellerów i niebanalna osobowość telewizyjna. Zaraz po nim, o 17:00 – „Mistrz kuchni: Juniorzy” – program, w którym najmłodsi amatorzy gotowania prezentują swoje kulinarne talenty i zdobywają pierwsze kuchenne szlify w rywalizacji o zaszczytny tytuł .

Także w soboty, o godz. 15:00, emitowany będzie program „Wielka piątka”, w którym światowej sławy eksperci prezentować będą największe cuda współczesnej inżynierii.

Miłośnicy filmów przyrodniczych jak zwykle znajdą w Szóstce wiele produkcji. We wrześniu w soboty o godz. 13:00 prezentowane będą takie cykle jak „Zabójcze zwierzęta” czy „Najdziwniejsze zwierzęta świata”, a po nich o godz. 14:00 premiery filmów dokumentalnych, wśród których znajdą się m.in.: „Dzikie Hawaje”, „Psy na Alasce” czy „Rekiny w akcji”. Natomiast w kolejnych tygodniach pośród dokumentów zaplanowanych w tym paśmie nie zabraknie też filmów o innej, bardzo zróżnicowanej tematyce, takich jak: „Sekrety tajnych stowarzyszeń”, „Tajemnice kasyn”, „Katastrofa na K2”, „Nefretete: Tajemnica mumii królowej” i „Wojny ze smokami”.

Szóstka zapewni widzom również ofertę filmową. Wśród blisko 50 emitowanych w samym tylko wrześniu tytułów będą: „The Box. Pułapka”, „Spirit. Duch miasta” , „Skazany na piekło” i „The Hurt Locker. W pułapce wojny”.