Czwórka przenosi się do Londynu

Magazyn VIP, który gości na antenie blisko dziesięć lat (obecnie w Czwórce, a wcześniej w Naszej TV), będzie teraz nagrywany w Londynie. Dzięki temu program nabierze \"światowego charakteru\".

Magazyn VIP, który gości na antenie blisko dziesięć lat (obecnie w Czwórce, a wcześniej w Naszej TV), będzie teraz nagrywany w Londynie. Dzięki temu program nabierze \”światowego charakteru\”.

Zuzanna Falzmann i Ewa Olbrychska będą przekazywać relacje z wydarzeń kulturalno-towarzyskich z Wielkiej Brytanii (uroczyste ceremonie wręczenia nagród, pokazy największych projektantów, światowe premiery filmowe, plany teledysków największych gwiazd muzyki). Redakcja programu nie zapomni jednak o polskim show-biznesie i rodzimych wydarzeniach kulturalnych.

VIP to program dla osób, które interesują się szeroko pojętą kulturą i rozrywką. Magazyn przedstawia najciekawsze wydarzenia minionego tygodnia (m.in. ze świata muzyki, filmu, mody i sportu). Premiery w niedziele (godz. 14:00), a powtórki w soboty (godz. 9:30.) na antenie Czwórki.

Ĺšródło: Czwórka