„Agropasja” o dogodniejszej porze w Polsat News

Magazyn rolniczy „Agropasja” wraca do popołudniowej ramówki Polsat News. Program zajmie miejsce zwolnione przez niedzielny magazyn naukowy „Horyzont zdarzeń”, który został przeniesiony z godz. 17:30 na 18:20. „Agropasja” otrzyma więc dogodniejszą porę emisji, bowiem dotychczas program był nadawany o bardzo wczesnej godzinie - 05:30 w soboty i niedziele.

Magazyn rolniczy „Agropasja” wraca do popołudniowej ramówki Polsat News. Program zajmie miejsce zwolnione przez niedzielny magazyn naukowy „Horyzont zdarzeń”, który został przeniesiony z godz. 17:30 na 18:20. „Agropasja” otrzyma więc dogodniejszą porę emisji, bowiem dotychczas program był nadawany o bardzo wczesnej godzinie – 05:30 w soboty i niedziele.

Magazyn rolniczy „Agropasja” przeniesiono na poranki w styczniu. Wcześniej można go było oglądać w sobotnie popołudnia. Program emitowany jest również w Polsat News 2, gdzie godziny jego emisji pozostają bez zmian – w niedziele o 10:00, 14:00 i 18:20.

„Agropasja” to autorski program telewizyjny dziennikarki rolnej Marii Sikorskiej. Autorka przedstawia, m.in. nowe trendy oraz technologie w rolnictwie, a także pasje mieszkańców terenów wiejskich. Magazyn można oglądać od września ub.r.

Zmiany w Polsat News – nowe godziny emisji programów

„Agropasja”: w niedziele o 17:30 w Polsat News.