Konkurs „Zgrany duet” dla klientów Plus Banku

Z dniem 1 marca wystartował „Zgrany duet” - konkurs promujący płatności naklejką zbliżeniową MasterCard Debit, wydawaną klientom indywidualnym do rachunków Plus Banku.

Korzystanie z naklejki zbliżeniowej nie różni się od używania standardowej karty debetowej do dokonywania transakcji zbliżeniowych.

Dzięki miniaturowej formie i możliwości przyklejenia naklejki w dowolnym miejscu (np. na smartfonie), portfel z gotówką czy karta płatnicza nie są już potrzebne. To rozwiązanie idealnie sprawdzi się podczas wiosennej rekreacji na wolnym powietrzu, gdzie każdy dodatkowy przedmiot to zbędny bagaż.

Przystąpienie do konkursu „Zgrany duet” jest bardzo proste. Wystarczy wysłać SMS o treści: Konkurs oraz podać swój nr PESEL (np. Konkurs 12345678910) na numer 661 00 55 00 (koszt jak za zwykły SMS), a następnie do 30 kwietnia realizować naklejką zbliżeniową jak najwięcej transakcji. Bez względu na termin zgłoszenia, liczą się wszystkie płatności dokonane naklejką zbliżeniową w okresie od 1 marca, aż do zakończenia konkursu.

Na trzech najbardziej aktywnych uczestników konkursu czekają nagrody w postaci smartfona Huawei Ascend G620S.

Klienci banku, którzy nie są jeszcze posiadaczami naklejki zbliżeniowej także mają szansę na wygraną. Wystarczy zamówić naklejkę poprzez aplikację mobilną plusbank24, bankowość elektroniczną plusbank24.pl, w oddziale banku lub w Centrum Obsługi Klienta pod numerem 801 44 55 66 i zacząć jej używać.

Szczegóły oraz regulamin konkursu „Zgrany duet” są dostępne na plusbank.pl.