Piotr Barełkowski o końcu "Skandalistów": to dobra decyzja

Piotr Barełkowski, właściciel domu mediowego TVExpo, były prezes Telewizji Republika, ale także były prezes i wiceprezes TV Biznes, stwierdził, że zdjęcie z anteny Polsat News programu "Skandaliści" jest dobrą decyzją. Jak powiedział serwisowi tvpolsat.info, "program przekroczył granice nie tylko dobrego smaku, ale także zwykłej przyzwoitości". Z kolei działalność Agnieszki Gozdyry określił jako "patologiczną".

Piotr Barełkowski dla tvpolsat.info:
Bardzo się cieszę, że program „Skandaliści” decyzją właścicieli stacji został zdjęty z anteny Polsatu. To dobra decyzja, która zapewne korzystnie odbije się na ocenie kanału przez widzów. Nie na wszystkim należy zarabiać, a ten program przekroczył granice nie tylko dobrego smaku, ale także zwykłej przyzwoitości. W kolejce po Urbanie zapewne czekali mordercy księdza Jerzego, albo bezwstydni pedofile. Takim osobom nie należy pozwalać na publiczne afirmowanie swoich poglądów, bo są granice tolerancji. Nie można tolerować oczywistego zła i zachowań nihilistycznych, bo w ten sposób media przekreślają swoją pozytywną rolę w społeczeństwie. Tu wyraźnie redakcja nie zastanowiła się nad skutkami patologicznej działalności pani Gozdyry. Dziękuję prezesowi Piotrowi Solorzowi za tą decyzję i pozostaję widzem i przyjacielem Polsatu.

Przypomnijmy, że dzisiaj zarząd Polsatu podjął decyzję o zdjęciu z anteny Polsat News programu „Skandaliści” i zawiesił w pełnieniu obowiązków zastępcę dyrektora kanału Polsat News – Romana Kukielaka.