Polsat News rusza ze "Skandalistami". Prowadzą Gozdyra i Kacprzak

W sobotę, 21 lutego, o godz. 20:00 w Polsat News zadebiutuje talk-show „Skandaliści”. W programie na żywo będą gościć kontrowersyjne osoby z polskiego życia publicznego: polityki, kultury i show-biznesu. Zmierzą się z nieoczekiwanymi wyzwaniami oraz odpowiedzą na najtrudniejsze pytania. Program poprowadzą Agnieszka Gozdyra i Marek Kacprzak.

Formuła programu jest trójdzielna. Pierwsza cześć to intymna rozmowa z bohaterem o tym, co go ukształtowało, jacy ludzie mieli na niego największy wpływ i co go motywuje do działania. W drugiej części bierze udział publiczność, która może zadawać gościowi pytania. W trzeciej – pojawia się gość specjalny bohatera. W trakcie programu zobaczymy niepublikowane dotąd, unikatowe materiały z prywatnych archiwów gości oraz najmocniejsze wypowiedzi zaproszonych bohaterów oraz opinie o nich. Widz programu zobaczy to, co do tej pory było skrywane przed szeroką publicznością.

Agnieszka Gozdyra, pomysłodawczyni „Skandalistów”:
Zaproponujemy widzom rozmowy z bohaterami, którzy poruszają wyobraźnię tłumów: politykami, artystami, ludźmi mediów, publicystami. Zaprosimy ich do rozmowy, w której może zdarzyć się wszystko. Skonfrontujemy z wizerunkiem, który sami wykreowali, bądź jaki został im narzucony. Zaprosimy do studia zarówno zwolenników, jak i antagonistów naszych bohaterów. Padną niewygodne pytania, które obudzą emocje, a zadowoli nas jedynie prawda. Program wydobędzie na światło dzienne to, co zazwyczaj ukryte. Pokażemy prawdziwą twarz osób znanych milionom, ale często znanych jedynie pozornie.

Program będzie nadawany z ATM Studio w Warszawie. W ATM Studio są realizowane również inne programy Polsat News – „Premierzy” i „Państwo w państwie”. Agnieszka Gozdyra jest znana widzom przede wszystkim z programu „Tak czy nie”. Z kolei Marek Kacprzak prowadzi „To był dzień” oraz „Wydarzenia, opinie, komentarze”. Oboje są związani z Polsat News od początku nadawania stacji.