"Pokój 112 – Policjantki i policjanci" – filmowa wersja serialowego hitu Czwórki

Po sukcesie cieszących się milionową widownią „Policjantek i policjantów” powstał oparty na ich fabule film telewizyjny, który widzowie Czwórki zobaczą w sobotę 28 lutego o godz. 20:00 - w weekend poprzedzający rozpoczęcie emisji drugiego sezonu serialu.

Po sukcesie cieszących się milionową widownią „Policjantek i policjantów” powstał oparty na ich fabule film telewizyjny, który widzowie Czwórki zobaczą w sobotę 28 lutego o godz. 20:00 – w weekend poprzedzający rozpoczęcie emisji drugiego sezonu serialu.

Film „Pokój 112 – Policjantki i policjanci” jest wprowadzeniem w akcję nowego sezonu serialu i ukazuje dramatyczne wydarzenia, które rozegrały się po tym, jak główni bohaterowie, funkcjonariusze dwóch załóg Komendy Miejskiej, wyruszyli na patrol w nietypowych składach.

Na „Pokój 112 – Policjantki i policjanci” Czwórka zaprasza w sobotę, 28 lutego o 20:00, a dalsze losy bohaterów w drugim sezonie przebojowego serialu widzowie stacji będą mogli śledzić już od 2 marca o godz. 19:00 od poniedziałku do czwartku.