fot.: ATM Grupa

"Pierwsza miłość": zapowiedź nowych odcinków wiosennej ramówki 2015

W nowym, wiosennym sezonie „Pierwszej miłości” pojawią się nowi bohaterowie – m.in. ojciec Krystiana grany przez Wojciecha Błacha. Ekipa była też w Czarnej Górze, gdzie nakręciła kilka odcinków, które widzowie stacji Polsat, wraz z nowymi wątkami zobaczą już wiosną, od 4 marca. Oprócz tego, Kinga i Artur będą chcieli się pobrać, a Igor będzie chciał opuścić więzienie.

Igor wciąż pozostaje za kratkami. Nie godząc się z decyzją sądu, za wszelką cenę próbuje opuścić więzienne mury. Teoretycznie nie ma na to szans, istnieją jednak pewne przesłanki, dzięki którymi może wyjść na wolność. Sabina jest załamana. Informacja o Igorze spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Teraz, kiedy jest bliska ułożenia sobie życia z kimś innym, wracają do niej wszystkie najgorsze wspomnienia… Prosi o pomoc Wekslera, przekonana, że tylko on może jej pomóc. Czy Karol zdoła powstrzymać tego psychopatycznego nieobliczalnego mordercę zagrażającego nie tylko Sabinie, ale także całej rodzinie Wekslerów?

W życiu Marysi i Aleksa pojawiła się, za sprawą serii kradzieży samochodów w rewirze Aleksa, Melka. Dziewczyna tak bardzo namieszała w ich życiu, że grozi im… rozstanie. Melka nigdy nie miała nikogo bliskiego, a jej jedyna „rodzina” to kumple i chłopak z gangu samochodowego. Marysia postanowiła wspierać ją ze wszystkich sił i stworzyć Melce prawdziwy dom. Niestety, lista przewinień dziewczyny jest tak długa, że finalnie musi trafić do ośrodka wychowawczego. Dotychczas Melka była pod wpływem sterującego jej życiem Jolo, teraz we znaki dają się jej nowe koleżanki… Nie tylko Marysia pomaga Melce. Także Krystian próbuje wyciągnąć dziewczynę z ośrodka. Jego ojciec, Michał (nowa postać, Wojciech Błach) zna sędziego dla nieletnich. Krystian prosi go o pomoc. Niestety, sprawa jest bardziej skomplikowana. Krystian jednak nie odpuszcza. Tak bardzo pragnie wolności dla Melki, że robi coś bardzo głupiego. Marysia, która poznała ojca Krystiana, domyśla się, czyja to sprawka. Michał jest jednak całkowicie zaskoczony, nie dowierza, że jego syn mógłby zrobić coś tak nieodpowiedzialnego…

Bartek przypadkiem trafia na dowody zdrady ze strony swojej żony. Im mocniej Emilka zaprzecza, tym bardziej fakt ten działa na jej niekorzyść, a Bartek nabiera pewności, że prawdziwa jest tylko jego wersja. Niestety robi coś, przez co Emilka wyrzuca go z domu, żądając by się wyprowadził. Całe Wadlewo żyje historią jak z telenoweli.

W życiu Kingi i Artura zanosi się na poważne zmiany. Tomeczek zmienia swoje nastawienie do narzeczonego mamy o 180 stopni. Ba, więcej… Namawia jego i Kingę na ślub. Zakochani podejmują szybką decyzję na „tak” i wyznaczają pierwszy możliwy termin. Beata jest niemile zaskoczona. Wierzyła bardziej w to, że jednak uda się ich rozdzielić. Nagle rozczarowany jest także ktoś inny. To Adam, który nie jest szczęśliwy w małżeństwie i tęskni za Kingą, bo dotarło do niego, że wybierając Justynę popełnił błąd. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy zazdrosna Zośka, martwiąc się o przyszłość Stasi, także chciałaby, żeby Kinga i Artur się rozstali i postanawia wykorzystać pewne kompromitujące Kingę zdjęcia. Czy w tej sytuacji w ogóle dojdzie do planowanej uroczystości?

Radek próbuje dorównać Jowicie stylem życia. Ma kompleksy z tego powodu że zarabia mniej od swojej ukochanej. Czuje się wręcz gorszy. Nie chcąc się przyznać przed nią do finansowych problemów, nie tylko szuka dodatkowej pracy, ale też zapożycza się u znajomych, by spełnić wszystkie zachcianki Jowity. Jak długo uda mu się utrzymać to w tajemnicy? Czy pieniądze pokrzyżują relacje tej pary? Czy Radek dotrzyma tempa Jowicie, która ma tak radykalne poglądy w osiąganiu życiowych celów?

Ekipa nakręciła kilka odcinków na Czarnej Górze w Stroniu Śląskim i zaprasza do oglądania Sabiny, Natana, Luizy i Miksera na stoku. Już wiosną, od 4 marca w Polsacie.