fot.: Euronet

Bankomaty Plus Banku w sieci Euronet Polska

Z początkiem lutego Plus Bank S.A. i Euronet Polska rozszerzają współpracę partnerską.

W ramach współpracy wszystkie bankomaty znajdujące się w oddziałach Plus Bank S.A. zostaną włączone do największej sieci bankomatów w kraju – Euronet Polska.

Dzięki dołączeniu bankomatów Plus Bank S.A. do sieci Euronet, klienci Banku zyskają nie tylko dostęp do większej liczby urządzeń, ale także gwarancję zachowania preferencyjnych warunków wypłaty gotówki. Współpraca ta pozwoli też na zwiększenie atrakcyjności ofert obu firm.

Bankomaty, które zostają włączone do sieci Euronet, zlokalizowane są w placówkach Plus Bank S.A. Ich oznakowanie zmieni się i będzie w pełni spójne z pozostałymi urządzeniami należącymi do sieci Euronet, co zwiększy ich rozpoznawalność.

Obecnie, Euronet zarządza siecią ponad 5500 bankomatów w Polsce. Tym samym firma wzmacnia pozycję niekwestionowanego lidera, pozostając właścicielem największej, niezależnej sieci bankomatów na terenie kraju.

Klienci detaliczni posiadający karty debetowe Plus Bank S.A. mogą wypłacać gotówkę z wszystkich bankomatów Euronet bez dodatkowych opłat. Klienci Plus Bank S.A. mogą także dokonywać wpłat we wszystkich wpłatomatach sieci Euronet.

Wszyscy klienci, którzy na co dzień korzystają bankomatów sieci Euronet zyskują możliwość wypłaty gotówki na dotychczasowych zasadach w większej liczbie urządzeń.