Aleksandra Frejus-Lipowczan nie pracuje już w Polsacie. "Złe warunki zatrudnienia"

Aleksandra Frejus-Lipowczan nie pracuje już w Telewizji Polsat. Gospodyni \"Informacji\" i pasm publicystycznych w Polsat News 2 rozstała się ze stacją z dniem 1 stycznia 2015 roku. Jak tłumaczy w rozmowie z serwisem tvpolsat.info, powodem rezygnacji były bardzo złe warunki zatrudnienia.

Aleksandra Frejus-Lipowczan nie pracuje już w Telewizji Polsat. Gospodyni \”Informacji\” i pasm publicystycznych w Polsat News 2 rozstała się ze stacją z dniem 1 stycznia 2015 roku. Jak tłumaczy w rozmowie z serwisem tvpolsat.info, powodem rezygnacji były bardzo złe warunki zatrudnienia.

Aleksandra Frejus-Lipowczan potwierdza nam, że nie pracuje już w Telewizji Polsat.

\'\'Aleksandra Frejus-Lipowczan dla tvpolsat.info:
Rozstałam się z TV Polsat 1 stycznia 2015 roku z powodu bardzo złych warunków zatrudnienia. Niestety wielokrotne negocjacje z Dyrektorem Henrykiem Sobierajskim (dyrektor Polsat News i Polsat News 2 – przyp. red.) nie powiodły się.

Przypomnijmy, że Aleksandra Frejus-Lipowczan zadebiutowała na antenie Polsat News 2 w październiku 2014 roku. Powróciła wtedy do pracy w Telewizji Polsat po ponad rocznej przerwie spowodowanej urlopem macierzyńskim. Wcześniej była związana z nieistniejącymi już kanałami TV Biznes oraz Polsat Biznes. Aleksandra Frejus-Lipowczan w kanałach biznesowych Polsatu była gospodynią m.in. \”Salda Info\” czy \”Zoomu na giełdę\”.

\'\'
Aleksandra Frejus-Lipowczan w Polsat Biznes
foto: Polsat / archiwum