Indila gościem specjalnym finału 8. edycji "Must be the music"

Francuzka wokalistka Indila będzie gościem specjalnym finału 8. edycji \"Tylko muzyka. Must be the music\", który będzie można zobaczyć już w najbliższą niedzielę o 20.05 w Polsacie. Indila, zadebiutowała w 2013 roku piosenką \"Derniere Danse\", która przyniosła jej wielką popularność we Francji i krajach Beneluxu.

Francuzka wokalistka Indila będzie gościem specjalnym finału 8. edycji \”Tylko muzyka. Must be the music\”, który będzie można zobaczyć już w najbliższą niedzielę o 20.05 w Polsacie. Indila, zadebiutowała w 2013 roku piosenką \”Derniere Danse\”, która przyniosła jej wielką popularność we Francji i krajach Beneluxu.

Utwór przez kilkanaście tygodni okupował szczyty list przebojów. Na POPliście RMF FM był obecny przez 4 miesiące, aż 5 razy zajmując miejsce 1. Klip do tej piosenki ma dziś już ponad 144 miliony odtworzeń. Debiutancka płyta \”Mini World\” wydana w lutym tego roku, świetnie sprzedała się we Francji (diamentowa płyta), Belgii (złota płyta), Niemczech (złota płyta) czy w Polsce (podwójnie platynowa płyta).

Indila podczas finału zaśpiewa swój wielki przebój \”Derniere Danse\”.