Widownia serialu "Policjantki i policjanci" wciąż rośnie

Nowa produkcja ATM Grupy dla Czwórki zanotowała świetny start na poziomie 500 tys. widzów, aby po pięciu tygodniach przekroczyć 800 tys., przy udziałach 6% w grupie komercyjnej. 3 listopada widownia w piku dwukrotnie przekroczyła milion widzów, a kilka dni póĹşniej, 6 listopada, serial zanotował najwyższą oglądalność - 905 tys. widzów, co przełożyło się na ponad 7 % udziałów w rynku w grupie 16-49.

Nowa produkcja ATM Grupy dla Czwórki zanotowała świetny start na poziomie 500 tys. widzów, aby po pięciu tygodniach przekroczyć 800 tys., przy udziałach 6% w grupie komercyjnej. 3 listopada widownia w piku dwukrotnie przekroczyła milion widzów, a kilka dni póĹşniej, 6 listopada, serial zanotował najwyższą oglądalność – 905 tys. widzów, co przełożyło się na ponad 7 % udziałów w rynku w grupie 16-49.

Od początku nadawania produkcja znacząco podnosi też wyniki pasma w porównaniu do analogicznego okresu z ubiegłego roku.

Serial emitowany od poniedziałku do czwartku o godz. 19.00 zadebiutował na antenie 29 września, od razu uzyskując świetne wyniki pierwszego odcinka: 372 tys. widzów. Pierwszy tydzień wygenerował oglądalność na poziomie 500 tys. widzów, a w czwartym tygodniu nadawania, tygodniowa średnia liczba widzów była ponad dwukrotnie wyższa niż premiera.

Szósty tydzień emisji to rekordowa średnia oglądalność tygodniowa – ponad 839 widzów przy udziale 5.59%, oraz 5,96 % w grupie komercyjnej. 6-tego listopada serial obejrzało 905 tys. widzów przy także najwyższych udziałach w grupie komercyjnej – 7, 22 %.

„Policjantki i policjanci” to dynamiczny, pełen zwrotów akcji i suspensu serial obyczajowy opowiadający historię dwóch oddziałów patrolujących ulice współczesnego Wrocławia. Bohaterowie serialu każdego dnia muszą zmierzyć się z trudnymi społecznymi problemami, poradzić sobie z napadami, rodzinnymi awanturami, pijanymi kierowcami i desperatami… Pracy w wydziale prewencji Komendy Miejskiej towarzyszą największe emocje, bo stawką jest ludzkie życie.

Emisja w Czwórce od poniedziałku do czwartku o godz. 19.00.

Dane: Nielsen Audience Measurement udostępnione przez ATM Grupę