Nowa promocja PlusBanku i Plusa dla Firm

Rozpoczęła się nowa promocja „Premia smartFIRMA na rachunek bankowy za przejście do Plusa dla Firm”.

Skierowana jest ona do klientów prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, którzy podpiszą umowę na rachunek PAKIET MIKRO BIZNES w PlusBank lub są już jego posiadaczami.

Główne założenia promocji:
• klient, który przeniesie numer do Plusa dla Firm zyska zwrot 5 pierwszych abonamentów (brutto) na rachunek PAKIET MIKRO BIZNES w PlusBanku,
• abonament będzie zwrócony po każdym terminowym opłaceniu faktury,
• klient może otrzymać łącznie kwotę 5 x 429,27 zł czyli 2 146,35 zł na rachunek bankowy (przy wyborze abonamentu za 349 zł netto z uwzględnieniem rabatu z tytułu e-faktury (429,27 zł z VAT),
• w promocji bierze udział automatycznie każdy klient, który spełni poniższe wymagania:
– przeniesie numer do Plusa dla Firm;
– nie korzysta z promocji dedykowanej do przenoszenia numeru, w której Plus oferuje abonamenty obniżone do 0 zł;
– posiada rachunek PAKIET MIKRO BIZNES w PlusBanku lub podpisze umowę w Punkcie Sprzedaży Plusa lub Oddziale Banku;
– wyraził zgodę na przekazywanie swoich danych pomiędzy PlusBank a Polkomtel na potrzeby realizacji promocji przy zakładaniu rachunku PAKIET MIKRO BIZNES. W przypadku, gdy klient posiada już rachunek PAKIET MIKRO BIZNES może wyrazić zgodę na przekazywanie swoich danych w Oddziale Banku.

Dodatkowo, klient posiadający rachunek Pakiet Mikro Biznes w PlusBanku może mieć nawet 4 abonamenty za ZERO zł co miesiąc.
• każde 500 zł wydane kartą służbową to 5% rabatu w następnym miesiącu na najwyższy abonament
na koncie,
• nadwyżka rabatu ponad 100% przechodzi na kolejny abonament (aż do 4 abonamentów),
• bonus dostępny przez cały okres trwania umowy.

Powyższe korzyści można łączyć. Klient otrzymuje premię na konto w PlusBanku w wysokości abonamentu przed uwzględnieniem bonusów za płatności kartą.

\'\'Konrad Trzonkowski, Dyrektor Departamentu Klientów Instytucjonalnych PlusBanku:
Klient decydując się na współpracę z PlusBank przy jednoczesnym skorzystaniu z oferty Plus uzyska, poza innymi funkcjonującymi obecnie przywilejami, premię pieniężną w postaci 5-krotności wysokości wybranego abonamentu (do max. wartości około 2 100 zł). Wspomniany argument promocyjny w zestawieniu z kompletną ofertą PlusBank dedykowaną mikroprzedsiębiorcy stwarza istotną dla niego synergię kosztową.