fot.: Polsat/Ipla

Katarzyna Dowbor i Maciej Dowbor gospodarzami Polsat Sopot Festival 2014

Katarzyna Dowbor będzie jedną ze współprowadzących piątkowego koncertu „Słodkie lata 90-te” podczas Polsat Sopot Festival 2014.

Koncert poprowadzą wspólnie dwa pokolenia gwiazd, bo prócz Katarzyny Dowbor zobaczymy Krzysztofa Ibisza, Maję Bohosiewicz i Macieja Dowbora.

Wspólny telewizyjny występ z Maćkiem będzie naszym pierwszym tego typu doświadczeniem. Maciek w swoich dotychczasowych licznych występach podczas festiwali czy w programach rozrywkowych pokazał, że ma bardzo duży talent estradowy. Będzie to dla mnie spory stres i spore wyzwanie by mu dorównać i pozostawić pozytywne wrażenie. Nie mogę jednak zdradzić szczegółów, to jak poprowadzimy ten koncert będzie dla widzów sporą niespodzianką – powiedziała Katarzyna Dowbor.

Katarzyna Dowbor pracowała przy sopockich festiwalach czterokrotnie. Jak wspomina doświadczenie miała bardzo różne.

Byłam raz wydawcą i otrzymałam nadzór nad 5 wozami transmisyjnymi, które realizowały wydarzenia na scenie. Osobiście mianował mnie Jerzy Gruza. Było to bardzo ciekawe doświadczenie, nie mniej barwne jak prowadzenie festiwalowych koncertów. Kiedy wiozłam raz materiał i przekroczyłam prędkość zostawałam nawet aresztowana przez milicję. Skończyło się na awanturze, po której milicjanci mnie puścili, gdyż wiozłam materiał na emisję – dodała Katarzyna Dowbor.