Rea Garvey gościem specjalnym trzeciego półfinału "Tylko muzyka. Must be the music"

Rea Garvey gościem specjalnym trzeciego półfinału \"Tylko muzyka. Must be the music\". Były wokalista i założyciel zespołu Reamonn, znanego chociażby z przeboju „Supergirl” – Rea Garvey będzie gościem specjalnym trzeciego półfinału „Tylko muzyka. Must be the music” w najbliższą niedzielę o 20.00 w Polsacie.

Rea Garvey gościem specjalnym trzeciego półfinału \”Tylko muzyka. Must be the music\”. Były wokalista i założyciel zespołu Reamonn, znanego chociażby z przeboju „Supergirl” – Rea Garvey będzie gościem specjalnym trzeciego półfinału „Tylko muzyka. Must be the music” w najbliższą niedzielę o 20.00 w Polsacie.

Rea, jest z pochodzenia Irlandczykiem, ale przez 12 lat wspólnej działalności w Reamonn mieszkał w Niemczach. Wokalista ma na swoim koncie współpracę z Nelly Furtado czy Mary J. Blige. Po rozpadzie zespołu rozpoczął karierę solową, a we wrześniu 2011 roku ukazał się jego debiutancki album „Can’t Stand the Silence”. W sierpniu ubiegłego roku reprezentował Niemcy występując podczas Sopot TOP of the TOP Festival w Telewizji Polsat.

W programie Rea Garvey zaśpiewa jedną z piosenek ze swojej najnowsze płyty „Pride\” wydanej w maju tego roku.