Wybierz pakiet PlusBanku – otrzymasz do 50% rabatu na abonament w Plusie

Od kwietnia osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą skorzystać z pierwszego na rynku pakietu usług bankowo-księgowo-telekomunikacyjnych dla Mikro Firm.

Pakiet przygotował PlusBank we współpracy z operatorem sieci Plus oraz Media Power, właścicielem platformy księgowej IFIRMA.

„Oferta Mikro” to nowatorski pakiet usług dla biznesu gwarantujący kompleksowe wsparcie mikroprzedsiębiorcy w prowadzonej działalności gospodarczej. Łączy on ofertę bankową, księgową i telekomunikacyjną. Klient w jednym czasie i miejscu może otworzyć rachunek bankowy, uzyskać kredyt, otrzymać księgowość internetową czy zakupić telefon i dostęp do Internetu. Wszystko to pozwala znacznie zmniejszyć koszty w porównaniu do zakupu wymienionych usług oddzielnie.

W ramach „Oferty Mikro” przedsiębiorca otrzymuje:
rachunek bankowy w PlusBanku za 0 zł,
do 50% rabatu na abonament w Plusie,
• 0 zł za księgowość internetową IFIRMA przez pierwszych 6 miesięcy,
• ofertę kredytową dopasowaną do indywidualnych potrzeb klienta.

„Oferta Mikro” dzięki swojej unikalnej konstrukcji pozwala przedsiębiorcom na mobilne prowadzenie firmy. Wystarczy zainstalować w smartfonie lub na tablecie aplikację mobilną plusbank24 dostępną dla systemów iOS, Android i Windows oraz księgowość internetową IFIRMA, a najważniejsze sprawy księgowo-finansowe zawsze będzie można załatwić od ręki, także poza siedzibą firmy.

„Oferta Mikro” została skonstruowana tak, aby klienci z niej korzystający, za najniższą cenę na rynku otrzymali najwyższą jakość jej elementów składowych. Klienci sieci Plus nawet, jeżeli nie posiadają pakietu internetowego, nie płacą za transmisję danych w telefonie przy korzystaniu z aplikacji mobilnej plusbank24.