fot.: Polsat

Katarzyna Cichopek poprowadzi nowy reality show w Polsacie. Premiera jesienią

We wrześniu na antenie Telewizji Polsat pojawi się program, w którym dorosłe dzieci szukają miłości dla swoich rodziców singli. Reality show poprowadzi Katarzyna Cichopek.

We wrześniu na antenie Telewizji Polsat pojawi się program, w którym dorosłe dzieci szukają miłości dla swoich rodziców singli. Reality show poprowadzi Katarzyna Cichopek.

„Moja mama i twój tata” to program randkowy, w którym bohaterami są dojrzali single po przejściach, poszukujący miłości. Każde z nich ma inne doświadczenia życiowe i inną historię. Rodzice będą szukać miłości z pomocą tych, którzy znają ich najlepiej – własnych dzieci.

Dorośli zamieszkają w mazurskiej willi, całkowicie odcięci od świata zewnętrznego. Zdecydują się, aby przez kilka tygodni poznawać i odkrywać siebie nawzajem, budować relacje, i zaskakiwać w zupełnie nowych okolicznościach. Uczestnicy programu to doświadczeni przez życie 40 i 50-latkowie, których historie staną się bliskie niejednemu widzowi. „Moja mama i twój tata” to także program o pięknych emocjach, relacjach z najbliższymi, ale także o trudach codzienności.

Dzieci zamieszkają w drugim domu, w którym na bieżąco będą śledzić i komentować poczynania rodziców. To one będą miały największy wpływ na życie swoich matek i ojców. Wreszcie – inaczej niż w życiu, to dzieci ostatecznie dadzą akcept rodzącym się uczuciom.

Willa
fot. Polsat

Program poprowadzi Katarzyna Cichopek, której wybór na prowadzącą nie jest przypadkowy. Empatyczna, obdarzona niezwykłym darem słuchania i rozumienia ludzi aktorka, matka i partnerka, która będzie czuwała nad losami mieszkańców mazurskich willi.

„Moja mama i twój tata” już od września na antenie Polsatu.