Canal+Sport 3 i 4 znikają z Polsat Box. Czy można wypowiedzieć umowę?

Kanały Canal+Sport 3 i 4, które pokazują transmisje piłkarskiej Ekstraklasy nie będą już dostępne w ofercie Polsat Box.

Kanały Canal+Sport 3 i 4, które pokazują transmisje piłkarskiej Ekstraklasy nie będą już dostępne w ofercie Polsat Box.

W korespondencji rozsyłanej do abonentów Polsat Box informuje, że 30 czerwca upłynie termin dostępności pakietu Canal+Sport 3 i 4 (dawniej Ekstraklasa). Po tym terminie nie będzie można go kupić. Platforma jednocześnie dodaje, że sytuacja jest od niej niezależna, ale zachęcają do kontaktu z biurem obsługi klienta, by poznać nową ofertę.

fot. Forum SatKurier @abrakadabra

Canal+Sport 3 i 4 znikają z Polsat Box – czy można wypowiedzieć umowę?

Platforma zaznaczyła w aneksie do umowy, że 30 czerwca jest terminem, do którego dostęp do oferty Canal+Sport 3 i 4 był gwarantowany, więc abonenci Polsat Box nie mogą bez kary umownej wypowiedzieć umowy z operatorem. Na podobnych warunkach w ramach Platformy Canal+ są dostępne kanały Polsat Sport Premium 1-6.

30 czerwca według ramówki dostępnej w internecie jest także ostatnim dniem, w którym Polsat Sport Premium będzie emitował powtórki spotkań Ligi Mistrzów UEFA. Również po tym dniu Polsat straci dostęp do archiwów należących do Europejskiej Unii Piłkarskiej (UEFA). Przypomnijmy, że Telewizja Polsat nadal nie potwierdziła doniesień medialnych, że wygrała przetarg i posiada prawa do Ligi Europy UEFA i Ligi Konferencji UEFA na następne trzy sezony.

Co to Canal+Sport 3 i 4?

Kanały Canal+Sport 3 i 4 są kanałami stworzonymi na potrzeby pokazywania spotkań PKO BP EkstraklasyWidzowie w  Do oferty Cyfrowego Polsatu dołączyły w lipcu 2019 roku. Obecnie były dostępne w ramach dodatkowego pakietu Sport Max za 30 złotych miesięcznie. W internecie dostęp do kanałów był za pośrednictwem Polsat Box Go.