Mecz Wisły Kraków w 1. rundzie eliminacji Ligi Europy także w otwartym Polsacie

Telewizja Polsat podjęła decyzję dotyczącą transmisji domowego meczu Wisły Kraków w 1. rundzie eliminacji do Ligi Europy.

Telewizja Polsat podjęła decyzję dotyczącą transmisji domowego meczu Wisły Kraków w 1. rundzie eliminacji do Ligi Europy.

W 1. rundzie Wisła Kraków zagra swój dwumecz z drużyną KF Llapi Podujevo z Kosowa. Jak podano w poniedziałek 24 czerwca w mediach społecznościowych klubu z Krakowa, Polsat otwarty oraz Polsat Sport 1 i Polsat Sport Premium 1 pokaże mecz domowy w czwartek, 11 lipca o 20:30.

Według informacji portalu tvpolsat.info, studio przed meczem rozpocznie się w otwartym Polsacie o godzinie 20:05. Studio pomeczowe będzie można oglądać wyłącznie na sportowych antenach Grupy Polsat Plus.

W Polsacie Sport 1 i Polsacie Sport Premium 1 studio przedmeczowe zacznie się już o 19:00. Cały czas nie wiadomo, czy Polsat pokaże także starcie wyjazdowe. Negocjacje z nadawcą z Kosowa trwają.

Eliminacje europejskich pucharów w Polsacie Sport

Polsat pokaże mecze domowe polskich klubów w eliminacjach europejskich pucharów. Dotyczy to wspomnianej już Wisły Kraków, ale także Jagiellonii Białystok (Liga Mistrzów), Śląska Wrocław i Legii Warszawa (Liga Konferencji). Na ten moment nie wiadomo, czy Polsat pokaże także mecze wyjazdowe, tutaj podobnie jak w przypadku Wisły Kraków trwają negocjacje z nadawcami.