fot.: Channel 4

Wojskowy reality show jesienią w Polsacie. Stacja opublikowała zwiastun

W jesiennej ramówce Telewizji Polsat znajdzie się nowy reality show "Siły specjalne Polska". Produkcja oparta jest na formacie "SAS: Who Dares Win".

W jesiennej ramówce Telewizji Polsat znajdzie się nowy reality show „Siły specjalne Polska”. Produkcja oparta jest na formacie „SAS: Who Dares Win”.

W programie byli wojskowi grup specjalnych poddają cywilów testom fizycznym i psychologicznym. Bowiem w służbach specjalnych ważna jest nie tylko sprawność fizyczna, ale również charakter. Uczestnicy są odcięci od świata zewnętrznego i poddawani wielu wyzwaniom.

Format „SAS: Who Dares Win” jest obecny w kilku krajach. W Wielkiej Brytanii powstało kilkanaście edycji (8 ze zwykłymi uczestnikami i 5 z celebrytami), które można oglądać w Channel 4. Lokalne wersje powstały też w Belgii, Szwecji, Australii czy też Stanach Zjednoczonych.

Jak podaje portal Press.pl, reality show „Siły specjalne Polska” ma być emitowany we wtorkowe wieczory, zamiast „Ninja Warrior Polska”. Ten drugi format ma być obecny w wiosennej ramówce Polsatu – w lipcu ruszą nagrania nowych odcinków.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Producentem programu jest Endemol Shine Polska.