fot.: TV4

„Policjantki i policjanci” powrócą z 21. sezonem. Trwają zdjęcia

We Wrocławiu rozpoczęły się zdjęcia do 21. sezonu serialu "Policjantki i policjanci". Jesienią minie 10 lat, od kiedy hitowa produkcja telewizyjnej Czwórki jest obecna na antenie.

We Wrocławiu rozpoczęły się zdjęcia do 21. sezonu serialu „Policjantki i policjanci”. Jesienią minie 10 lat, od kiedy hitowa produkcja telewizyjnej Czwórki jest obecna na antenie.

29 września 2014 roku widzowie TV4 poznali bohaterów serialu „Policjantki i policjanci”. Produkcja od razu po premierze zyskała rzesze fanów. Dziewiąty odcinek miał blisko 5-procentowy udział w rynku (grupa komercyjna 16-49). Później serial przyciągał przed telewizory kolejne osoby, przekraczając granicę miliona widzów.

Po 10 latach serial bez zmian jest uwielbiany przez widzów telewizyjnej Czwórki. W związku z tym już po wakacjach produkcja powróci z dwudziestym pierwszym sezonem. We Wrocławiu i w okolicznych miejscowościach nagrywane są już nowe odcinki „Policjantek i policjantów”.

Jubileuszowy sezon zakończył się tragiczną sceną. Przed Urzędem Stanu Cywilnego na swoją ukochaną oczekiwał Marek (w tej roli Wojciech Sikora). Jego wybranka – Natalia (Anna Bosak-Machnicka) szykowała się w domu do wyjścia na ślub. W pewnym momencie do mieszkania zapukał jej były – Arek (Paweł Parczewski). Wywiązała się sprzeczka, która zakończyła się upadkiem Natalii ze schodów.

W nowym sezonie widzowie dowiedzą się, czy Natalia przeżyła upadek. Jaka będzie reakcja Marka na to zdarzenie, czy nie wpadnie przez to w kłopoty? Nie zabraknie też kontynuacji wątku Emilki i Jacka. Czy policjantka wreszcie będzie wiodła szczęśliwe i spokojne życie?

W obsadzie serialu „Policjantki i policjanci” są między innymi Mariusz Węgłowski, Paweł Witacki, Przemysław Puchała, Anna Kukawska, Paweł Okoński i Paweł Kowalczyk. Producentem jest ATM Grupa.

Serial można było oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 19:00 w TV4.