fot.: Polsat/ATM Grupa

Tak jest! „Awantura o kasę” powraca. Krzysztof Ibisz prowadzącym

Telewizja Polsat rozpoczęła prace nad powrotem formatu "Awantura o kasę". Teleturniej, tak jak dawniej, prowadzić ma Krzysztof Ibisz.

Telewizja Polsat rozpoczęła prace nad powrotem formatu „Awantura o kasę”. Teleturniej, tak jak dawniej, prowadzić ma Krzysztof Ibisz.

O powrocie „Awantury o kasę” napisał portal pomponik.pl, należący do Grupy Polsat Plus. Jak informuje serwis niebawem mają ruszyć nagrania nowych odcinków.

„Awantura o kasę” to teleturniej emitowany w latach 2002-2005. W pierwszym etapie brały udział trzy czteroosobowe drużyny. Walczyły one o udział w finale, w którym odbywała się rozgrywka przeciwko „mistrzom” czyli drużynie, która wygrała poprzedni odcinek. W programie liczyły się zarówno poprawne odpowiedzi, jak i taktyka licytacji.

Wielu widzów Telewizji Polsat po dziś dzień z sentymentem wspomina „Awanturę o kasę”. W 2019 roku trzech na czterech czytelników tvpolsat.info chciało reaktywacji teleturnieju. „Awantura o kasę” wygrała też nasz plebiscyt w kategorii „Program rozrywkowy 30-lecia”.