Asia Ash w "Tylko muzyka. Must be the music" [wideo]

Asia Ash ma na swoim koncie kilka singli i nagrodę muzyczną EMA w kategorii „Nowa twarz” w 2011 roku. W niedzielnym odcinku „Tylko muzyka. Must be the music” zobaczymy Asię w zupełnie nowej, bo nieco rockowo- klubowej odsłonie. Czy dzięki nowemu image\'owi Asia zaskarbi sympatię publiczności i otrzyma dobre oceny jurorów?

Asia Ash ma na swoim koncie kilka singli i nagrodę muzyczną EMA w kategorii „Nowa twarz” w 2011 roku. W niedzielnym odcinku „Tylko muzyka. Must be the music” zobaczymy Asię w zupełnie nowej, bo nieco rockowo- klubowej odsłonie. Czy dzięki nowemu image\’owi Asia zaskarbi sympatię publiczności i otrzyma dobre oceny jurorów?

29-letnia wokalistka przedstawia siebie jako wokalistkę klubową i właśnie w klubach zagrała ponad 200 koncertów u boku najlepszych didżejów w Polsce. Jak wyznaje muzyka jest jej największą miłości i jej podporządkowała wszystko. Mimo to do dziś nie udało się jej zrobić oszałamiającej kariery.

Czy wokalistkę zobaczymy w kolejnym etapie programu „Tylko muzyka. Must be the music”? Tego dowiemy się już w niedzielę o 20:00 w Polsacie.