Zmiany w ramówkach kanałów informacyjnych Polsatu

W te wakacje na widzów kanałów informacyjnych Polsatu czekają zmiany w ramówkach. "Gość Wydarzeń" od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę, wydłużona "Debata dnia" oraz "Debata powyborcza".

W te wakacje na widzów kanałów informacyjnych Polsatu czekają zmiany w ramówkach. „Gość Wydarzeń” od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę, wydłużona „Debata dnia” oraz „Debata powyborcza”.

 

 

Od 24 czerwca kanały informacyjne będą realizowały ramówkę wakacyjną i tak:
Wydarzenia 12:50 będzie można oglądać wyłącznie w Polsat News oraz Wydarzeniach 24 – telewizji naziemnej;
Gość Wydarzeń najpopularniejszy program publicystyczny nadawany zaraz po głównym wydaniu „Wydarzeń, w którym rozmowy z czołowymi politykami przeprowadzają: Bogdan Rymanowski, Dariusz Ociepa, Grzegorz Kępka teraz znów codziennie (z wyjątkiem sobót) o 19:20. Zmiana ta obejmie zarówno Polsat News, jak i Wydarzenia 24;
• Na czas wakacji zostaje zawieszony Raport dnia.
Debata dnia, autorski program Agnieszki Gozdyry zostanie wydłużona i potrwa od 19:50 do 21:37. Debata dnia to starcie na argumenty przedstawicieli partii politycznych zasiadających w polskim parlamencie, ale także rozmowy z ekspertami. Program jest rzeczową dyskusją na kluczowe tematy bieżącej sytuacji politycznej w kraju.
• Dłuższa będzie także Debata powyborcza prowadzona przez Wojciecha Dąbrowskiego oraz Grzegorza Kępkę. Debata powyborcza to gorąca wymiana zdań polityków reprezentujących różne partie i ugrupowania polityczne a co za tym idzie mające różne poglądy na funkcjonowanie państwa.
• Ostatni, przedwakacyjny odcinek Państwa w Państwie zostanie wyemitowany 7 lipca – na nowe wydania magazynu zapraszamy jesienią. Państwo w Państwie to wielokrotnie nagradzany magazyn, w którym przedstawiane są przypadki nadużywania prawa, nepotyzmu i patologii w wymiarze sprawiedliwości w relacjach: państwo-przedsiębiorca, państwo-obywatel. Dzięki programowi i poruszanych w nim problemach wielokrotnie dokonano m.in. różnych istotnych zmian w przepisach, uchylono wadliwe decyzje urzędników, a wiele spraw przeznaczono do ponownego rozpatrzenia.
• W sierpniu, ze względu na przerwę wakacyjną w obradach sejmu w Polsat News Polityka nie będzie emitowane Studio parlament.
Mimo przerwy wakacyjnej zapraszamy do Polsat News Polityka na transmisje wydarzeń politycznych oraz Debatę Polityczną prowadzoną przez Karolinę Olejak i Przemysława Szubartowicza od poniedziałku do piątku o 21:00.