fot.: Polsat Sport

Memoriał Ireny Szewińskiej w Polsacie Sport 1. Transmisja także w darmowej telewizji

W czwartek, 20 czerwca odbędzie się 6. Memoriał Ireny Szewińskiej. Telewizja Polsat ma zamiar pokazać imprezę z Bydgoszczy na trzech antenach.

W czwartek, 20 czerwca odbędzie się 6. Memoriał Ireny Szewińskiej. Telewizja Polsat ma zamiar pokazać imprezę z Bydgoszczy na trzech antenach.

W Polsacie Sport 1 oraz Polsacie Sport Premium 1 transmisja rozpocznie się o godzinie 17:30. W studiu gościem Aleksandry Szutenberg będzie między innymi były znakomity biegacz – Marcin Lewandowski. Za wywiady reporterskie odpowiadać będzie z kolei jego znakomity kolega z bieżni – Adam Kszczot. Zarówno Kszczot, jak i Lewandowski to multimedaliści Mistrzostw Świata i Europy.

Od godziny 18:00 zawody oglądać będzie można także w dostępnym za darmo Super Polsacie. Poczynania lekkoatletów skomentują Przemysław Iwańczyk oraz dwukrotny medalista olimpijski w skoku wzwyż – Artur Partyka.

https://twitter.com/polsatsport/status/1803409214729007130

Kto wystąpi podczas Memoriału Ireny Szewińskiej?

Podczas Memoriału Ireny Szewińskiej wystąpią między innymi młociarz Wojciech Nowicki, kulomiot Leonardo Fabbri czy biegaczka Natalia Kaczmarek. Dla ostatniej z wymienionych 6. edycja Memoriału Ireny Szewińskiej będzie miała szczególny wymiar. Natalia Kaczmarek sięgając po złoto w biegu na 400 metrów w Rzymie pobiła przy okazji rekord Polski, ustanowiony 48 lat temu przez Irenę Szewińską.

W stolicy województwa kujawsko-pomorskiego rywalizować będą także m.in. Adrianna Sułek-Schubert (wielobój), Michał Haratyk i Konrad Bukowiecki (pchnięcie kulą), Piotr Lisek i Emanouil Karalis (skok o tyczce) czy Jochem Vermeulen (srebrny medalista ME w biegu na 1500 m). Zawody w Bydgoszczy mają złotą kategorię cyklu World Athletics Continental Tour.

Kanały Polsatu Sport w ramach transmisji z lekkoatletyki pokazują oprócz Continental Touru także zawody Diamentowej Ligi. Drugie z nich stacje emitują od początku ich istnienia w 2010 roku.